DOPROVOD

Tato služba je již zahrnuta v balíčku Individuálního kurzu EXKLUZIV, ale lze jí objednat též samostatně. Doprovod na pohovor má povahu podpory mentálního kouče bezprostředně před samotným pohovorem. Úlohou kouče při doprovodu je navození duševní rovnováhy uchazeče a odstranění případné trémy, aby byl uchazeč schopen při pohovoru přesvědčivého a sebevědomého vystupování. Pro dosažení přesvědčivého dojmu při přijímacím pohovoru je nutné se řídit stejnými zásadami jako např. vrcholoví sportovci - člověk musí být v dobré psychické kondici. Proto je kontakt a diskuze před pohovorem, s někým, kdo je zasvěcený do Vaší situace, velmi efektivní. Doprovod Vám totiž poskytne potřebné sebevědomí, podporu a motivaci. V businessu, politice, či show businessu není přítomnost poradce před důležitým interview nebo obchodním jednáním nic výjimečného. Na dojmu a výsledku totiž záleží! 

Cena: 990,- Kč (úhrada převodem na náš účet* nebo v hotovosti při setkání s lektorem - koučem)

* V případě platby na účet je cena splatná tak, aby byla příslušná částka na našem účtu připsána nejpozději v den, jež předchází dni doprovodu na pohovor. Platbu lze tedy provést bankovním převodem, nebo hotovostním vkladem na přepážce přímo v bance.

Trvání doprovodu: min. 30 minut bezprostředně před začátkem přijímacího pohovoru

Organizace doprovodu: setkání s lektorem - koučem se uskutečný v místě konání pohovoru (kavárna, hala budovy, firemní vůz, atd.)

Místo doprovodu: doprovod za uvedenou cenu nabízíme pouze k pohovorům, jež se konají v Praze*

*Doprovod na přijímací pohovor, konaný mimo Prahu, lze sjednat individuálně po vzájemné dohodě.